Bulgarian Elite Duelists
Добре дошли във форума на "the B.E.D. guild"!
На тези които все още не са регистрирани... Какво чакате?!
А на старите познати... Добре дошли отново! Smile
Bulgarian Elite Duelists
Добре дошли във форума на "the B.E.D. guild"!
На тези които все още не са регистрирани... Какво чакате?!
А на старите познати... Добре дошли отново! Smile
Bulgarian Elite Duelists
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulgarian Elite Duelists

This is the official forum of The Bulgarian Elite Duelists (BED) guild.Exclusivly related to Duels.com! After the long trip from Phyrra... enjoy :)
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Zatvarqne na Foruma
въпрос към всички лориърс Icon_minitimeПет Юни 12, 2009 12:06 am by Lacrima Pura

» Турнири на Гилдията
въпрос към всички лориърс Icon_minitimeНед Май 31, 2009 9:08 pm by Kykep

» към асасините
въпрос към всички лориърс Icon_minitimeНед Май 31, 2009 11:24 am by Jayna

» Noble Set V
въпрос към всички лориърс Icon_minitimeНед Май 24, 2009 4:57 pm by sexyduelist

» Световно Дуелс Първенство 2оо9 !!!
въпрос към всички лориърс Icon_minitimeНед Май 24, 2009 1:10 pm by sexyduelist

» подкрепяме ли се
въпрос към всички лориърс Icon_minitimeПон Май 18, 2009 9:19 pm by sexyduelist

» Разузнаване на противника.
въпрос към всички лориърс Icon_minitimeНед Май 17, 2009 2:56 am by Lacrima Pura

» WDC Епични Битки !!!
въпрос към всички лориърс Icon_minitimeНед Май 17, 2009 2:53 am by Lacrima Pura

» Сложи любимия си/специфичния/примерния/стратегическия/кофти дуела ТУК!
въпрос към всички лориърс Icon_minitimeСъб Май 16, 2009 10:40 pm by Kykep

Poll
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене

 

 въпрос към всички лориърс

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
b3as7
ни вест, ни кост
ни вест, ни кост
avatar


Брой мнения : 4
Age : 30
Registration date : 07.03.2009

въпрос към всички лориърс Empty
ПисанеЗаглавие: въпрос към всички лориърс   въпрос към всички лориърс Icon_minitimeСъб Мар 07, 2009 7:24 pm

Кажете нчкои хубав action set защото тоя дето използвам съм си го направил ей така сложих няколко работи незнам кфи беха...Не ми върши много работа затова плс кажете Question scratch Sad
Върнете се в началото Go down
Jayna
фанатик
фанатик
Jayna


Брой мнения : 112
Registration date : 03.01.2009

въпрос към всички лориърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към всички лориърс   въпрос към всички лориърс Icon_minitimeСъб Мар 07, 2009 9:41 pm

По-принцип няма "хубав" акшън сет, всеки един добре конструиран такъв може да издиша срещу определени противници. Трябва да си имаш поне 5-6 различни за всеки един случай, като имаш в предвид определени плюсове и минуси на отделните екшъни, като например:

concentrate ти осигурява удрянето на противника в продължение на три хода, но пък не можеш да правиш критикъли или екстремни удари през това време. Армс го използват много този екшън.

Берсерка ти дава страшен бонус към силата, но пък е смислен само ако имаш наистина много сила, примерно над 250-300. Стаква се, така че 1-2 берзерка един след друг правят касапница ако си сламър или армс.

разните там екшъни дето дават допълнителни удари се комбинират с други, като целта е да удариш максимално много пъти за рундовете.

Изявените войни да се изкажат още по тази тема, аз никога не съм разбирал този клас.
Върнете се в началото Go down
Elvul
от дъжд на вятър...
от дъжд на вятър...
avatar


Брой мнения : 10
Age : 43
Registration date : 21.02.2009

въпрос към всички лориърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към всички лориърс   въпрос към всички лориърс Icon_minitimeНед Мар 08, 2009 1:47 pm

Здрасти b3as7,

Както каза Jayna - няма хубав акшън сет. Няма да е зле да кажеш какви скилове използваш за да можем да ти дадем по-точни напътствия. Аз имам опит с армс опънър и използвам следния сет:
weapon trap, concentration, double swing, weapon trap, concentration, berserk, weapon trap, concentration, double swing, weapon trap

Този сет ми е като универсален - за quick duels. В турнири обаче е важно да знаеш противника например в кой рунд си използва екстра атаките, ако са в 2 или 3 рунд слагаш weapon trap. Също така е много важно да знаеш, че амбушерите ползват rune of the void в 1 или 2 рунд, така че трябва да сложиш концентрацията в различен рунд, иначе нямаш шанс срещу тях. Положението малко се влоши след новия патч - нерфнаха концентрацията да работи 2 рунда вместо 3.

Ако искаш да видиш сета в действие - прегледай favorite duels на аватара ми - sujini
Върнете се в началото Go down
b3as7
ни вест, ни кост
ни вест, ни кост
avatar


Брой мнения : 4
Age : 30
Registration date : 07.03.2009

въпрос към всички лориърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към всички лориърс   въпрос към всички лориърс Icon_minitimeНед Мар 08, 2009 9:06 pm

хмм...
засега използвам Head Butt за опънър иначе тренирам Shield slam , а сета ми е :
attazck comand , parry , Berserk . unbalancing Stike , concentration , bash , concentration , unbalancing strike , parry , berserk...
вече си купих всички акшъни ... готов съм да си правч нов Smile
http://www.duels.com/jores7o ето ми го героя , SS тренирам защото имам два щита които вършат бая хубава работа Smile
Върнете се в началото Go down
Elvul
от дъжд на вятър...
от дъжд на вятър...
avatar


Брой мнения : 10
Age : 43
Registration date : 21.02.2009

въпрос към всички лориърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към всички лориърс   въпрос към всички лориърс Icon_minitimeНед Мар 08, 2009 9:53 pm

Ако това ти е първият герой бих те посъветвал да си направиш няколко алта за токени и пари. Най-добре е друид на Gaze. Трябва ти само този стаф: http://www.duels.com/items/view/2838 и малко предмети за армор.
Върнете се в началото Go down
b3as7
ни вест, ни кост
ни вест, ни кост
avatar


Брой мнения : 4
Age : 30
Registration date : 07.03.2009

въпрос към всички лориърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към всички лориърс   въпрос към всички лориърс Icon_minitimeНед Мар 08, 2009 9:59 pm

ми имам още един герои но ми е за да си слагам предметите които треидвам...
но може да почна да развивам друид блг. за савета
Върнете се в началото Go down
b3as7
ни вест, ни кост
ни вест, ни кост
avatar


Брой мнения : 4
Age : 30
Registration date : 07.03.2009

въпрос към всички лориърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към всички лориърс   въпрос към всички лориърс Icon_minitimeНед Мар 08, 2009 10:16 pm

aaa няколко съвета как да развия магиосника... смисал какви скилове да развивам
Върнете се в началото Go down
Elvul
от дъжд на вятър...
от дъжд на вятър...
avatar


Брой мнения : 10
Age : 43
Registration date : 21.02.2009

въпрос към всички лориърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към всички лориърс   въпрос към всички лориърс Icon_minitimeНед Мар 08, 2009 10:38 pm

Друида го почваш със Staff Mastery+Staff Focus после Magus Blood, Gaze of the Basilisk, Item Amplification, Shimmer, Clarity и тук трябва да си към 40 левел.

едит: опа забравих да ти кажа, вдигай само strength в началото. После, ако имаш добри предмети може да направиш 60% str, 30% speed, 30% perception.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





въпрос към всички лориърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към всички лориърс   въпрос към всички лориърс Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
въпрос към всички лориърс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Въпрос към Безгрижния.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Bulgarian Elite Duelists  :: Билдове и Стратегии-
Идете на: