Bulgarian Elite Duelists
Добре дошли във форума на "the B.E.D. guild"!
На тези които все още не са регистрирани... Какво чакате?!
А на старите познати... Добре дошли отново! Smile
Bulgarian Elite Duelists
Добре дошли във форума на "the B.E.D. guild"!
На тези които все още не са регистрирани... Какво чакате?!
А на старите познати... Добре дошли отново! Smile
Bulgarian Elite Duelists
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulgarian Elite Duelists

This is the official forum of The Bulgarian Elite Duelists (BED) guild.Exclusivly related to Duels.com! After the long trip from Phyrra... enjoy :)
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Zatvarqne na Foruma
Sound - off, така нареченото преброяване. Icon_minitimeПет Юни 12, 2009 12:06 am by Lacrima Pura

» Турнири на Гилдията
Sound - off, така нареченото преброяване. Icon_minitimeНед Май 31, 2009 9:08 pm by Kykep

» към асасините
Sound - off, така нареченото преброяване. Icon_minitimeНед Май 31, 2009 11:24 am by Jayna

» Noble Set V
Sound - off, така нареченото преброяване. Icon_minitimeНед Май 24, 2009 4:57 pm by sexyduelist

» Световно Дуелс Първенство 2оо9 !!!
Sound - off, така нареченото преброяване. Icon_minitimeНед Май 24, 2009 1:10 pm by sexyduelist

» подкрепяме ли се
Sound - off, така нареченото преброяване. Icon_minitimeПон Май 18, 2009 9:19 pm by sexyduelist

» Разузнаване на противника.
Sound - off, така нареченото преброяване. Icon_minitimeНед Май 17, 2009 2:56 am by Lacrima Pura

» WDC Епични Битки !!!
Sound - off, така нареченото преброяване. Icon_minitimeНед Май 17, 2009 2:53 am by Lacrima Pura

» Сложи любимия си/специфичния/примерния/стратегическия/кофти дуела ТУК!
Sound - off, така нареченото преброяване. Icon_minitimeСъб Май 16, 2009 10:40 pm by Kykep

Poll
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене

 

 Sound - off, така нареченото преброяване.

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Jayna
фанатик
фанатик
Jayna


Брой мнения : 112
Registration date : 03.01.2009

Sound - off, така нареченото преброяване. Empty
ПисанеЗаглавие: Sound - off, така нареченото преброяване.   Sound - off, така нареченото преброяване. Icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 1:25 pm

Искам да знам сега, кои аватари в гилдията са алтове, кои са отделни души. Оттам и кои са активни, кои - не.

Трябва да се знае кой ще е готов да се яви при евентуални турнири срещу други гилдии, тъй като в момента има не повече от 3-4 активни и наистина добри гилдии. И в този ред на мисли, сега е моментът да блеснем и да ни забележат. Обаче трябва да се разбере кой играе и кой не играе.
Върнете се в началото Go down
Ninjalko
фанатик
фанатик
Ninjalko


Брой мнения : 74
Age : 40
Registration date : 03.01.2009

Sound - off, така нареченото преброяване. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sound - off, така нареченото преброяване.   Sound - off, така нареченото преброяване. Icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 4:40 pm

Много добра идея Ja веднага откликвам Smile

ShadowJack - сламър 42 ниво (близо съм до 43)
Az Sum Bot - assassin/apothecary 41 ниво (колко банално)
Genjuro Kibagami - assassin 39 ниво - apothecary/ambush (със щит)
Heaven Shall Burn - друид 40 ниво - slow/insect swarm

Отбелязвам само тези които са активни и са около 40 левел иначе ако респекна имам предмети за още един войн 41 с 2 оръжия
мога да ти кажа и за някои от хората които не влизат във форума но са активни и имам връзка с тях но ще почакам първо да видя кой друг ще отговори на поста ти
Върнете се в началото Go down
Lacrima Pura
Admin
Admin
Lacrima Pura


Брой мнения : 148
Age : 35
Registration date : 30.12.2008

Sound - off, така нареченото преброяване. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sound - off, така нареченото преброяване.   Sound - off, така нареченото преброяване. Icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 8:06 pm

В евентуален такъв турнир... мисля засега че моите участници (-чки) определено ще са:
Lacrima Pura - 41 ниво, assasin (Percise Strike)
Nef free Xp - 39 (почти 40) ниво, warrior (Arms)
Колебая се още за един играч... но зависи кога ще се уговори мача... Все пак имаите в предвид и Rubia Vera Smile
Върнете се в началото Go down
http://myspace.com/lacrimapura
Jayna
фанатик
фанатик
Jayna


Брой мнения : 112
Registration date : 03.01.2009

Sound - off, така нареченото преброяване. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sound - off, така нареченото преброяване.   Sound - off, така нареченото преброяване. Icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 8:18 pm

Не е позволено да се ползват алтове в турнити между гилдии, трябва всеки един участник да е с един аватар.
Върнете се в началото Go down
Lacrima Pura
Admin
Admin
Lacrima Pura


Брой мнения : 148
Age : 35
Registration date : 30.12.2008

Sound - off, така нареченото преброяване. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sound - off, така нареченото преброяване.   Sound - off, така нареченото преброяване. Icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 8:35 pm

ooo това много ме улеснява в избора тогава Smile определено Arrow Lacrima Razz
Върнете се в началото Go down
http://myspace.com/lacrimapura
Ninjalko
фанатик
фанатик
Ninjalko


Брой мнения : 74
Age : 40
Registration date : 03.01.2009

Sound - off, така нареченото преброяване. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sound - off, така нареченото преброяване.   Sound - off, така нареченото преброяване. Icon_minitimeПет Яну 30, 2009 2:49 pm

OK Аз ще съм със ShadowJack
Върнете се в началото Go down
Lacrima Pura
Admin
Admin
Lacrima Pura


Брой мнения : 148
Age : 35
Registration date : 30.12.2008

Sound - off, така нареченото преброяване. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sound - off, така нареченото преброяване.   Sound - off, така нареченото преброяване. Icon_minitimeПон Фев 02, 2009 10:02 pm

Не знам вие какво мислите, но определено в бройката трябва да влизат и Asian Sun (че без нея закъде?) и shhizo Razz Но не знам к'во трябва да се случи, че да влязат тук хахах Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://myspace.com/lacrimapura
Jayna
фанатик
фанатик
Jayna


Брой мнения : 112
Registration date : 03.01.2009

Sound - off, така нареченото преброяване. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sound - off, така нареченото преброяване.   Sound - off, така нареченото преброяване. Icon_minitimeПон Фев 02, 2009 10:05 pm

Lacrima Pura написа:
Не знам вие какво мислите, но определено в бройката трябва да влизат и Asian Sun (че без нея закъде?) и shhizo Razz Но не знам к'во трябва да се случи, че да влязат тук хахах Very Happy

Начи те не са алтове, така ли да разбирам ?
Върнете се в началото Go down
Lacrima Pura
Admin
Admin
Lacrima Pura


Брой мнения : 148
Age : 35
Registration date : 30.12.2008

Sound - off, така нареченото преброяване. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sound - off, така нареченото преброяване.   Sound - off, така нареченото преброяване. Icon_minitimeЧет Мар 19, 2009 6:49 pm

не, не са... двама играчи отделни са дори Smile Asian sun e брат ми, а Shhizo e haohmaru ot foruma Smile
Върнете се в началото Go down
http://myspace.com/lacrimapura
Sponsored content





Sound - off, така нареченото преброяване. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sound - off, така нареченото преброяване.   Sound - off, така нареченото преброяване. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Sound - off, така нареченото преброяване.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Bulgarian Elite Duelists  :: Общи дискусии-
Идете на: